Najlepsze Centrum Nurkowe W Polsce

ODKRYJ

NOWY WYMIAR

NURKOWANIA

Aqua Aga to zespół, z którym poznasz podwodny świat. Mamy dla Ciebie przygotowane kursy nurkowe, obozy czy półkolonie. Poznaj magię podwodnego świata razem z nami!

nurek pod wodąnurek pod wodą

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów i profesjonalistów, którzy od wielu lat z pasją dzielą się miłością do nurkowania oraz fascynującym światem podwodnym. Aqua Aga narodziła się z marzeń o odkrywaniu tajemniczych głębin oceanów i dzielenia się tą pasją z innymi. Od pierwszego dnia naszej działalności, naszym celem jest dostarczanie wyjątkowych doświadczeń związanych z nurkowaniem z butlą, niezależnie od poziomu doświadczenia nurka.

Razem z nami możesz spełnić swoje marzenia o przygodach pod wodą, poznać nowych przyjaciół i doświadczyć niezapomnianych chwil! Nie czekaj dłużej - dołącz do naszej rodziny nurków i odkryj niezwykły podwodny świat!

Dowiedz się więcej

Opinie naszych kursantów

Rzuć okiem na opinie osób, z którymi mieliśmy przyjemność nurkować. Ich doświadczenia i recenzje mówią same za siebie!

quote mark

Nurkowanie z AQUA-AGA to czysta przyjemność ale i duże wyzwanie. Rzadko spotyka się ludzi tak uśmiechniętych ,oddanych swojej pracy - pasji i jednocześnie potrafiących zarazić nią innych. Aga jest świetnym nauczycielem jak i inatruktorem. Wymagającym ale i cierpliwym. Polecamy AQUA-AGA wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem.

human photo

Agnieszka Bąk

Serdecznie polecam centrum nurkowe Aqua-Aga! Uczestniczyłem niedawno w ich kursie nurkowym i jestem zachwycony jakością szkolenia oraz profesjonalizmem instruktorów. Atmosfera była przyjazna i bezpieczna, a instruktorzy byli bardzo kompetentni i cierpliwi. Dzięki temu kursowi zdobyłem cenne umiejętności nurkowania i pewność siebie pod wodą. Jeszcze raz dziękuję Aqua-Aga za wspaniałe doświadczenie!

human photo

Wojtek Stonio

Aga jako mój instruktor bardzo profesjonalnie przeprowadziła kurs, podczas którego czułam się niezmiernie bezpiecznie a co najważniejsze świetnie się bawiłam. Centrum nurkowe jest bardzo profesjonalne i przestrzega standardów działania i bezpieczeństwa CMAS. Od tamtego czasu, a minęło już kilka lat udało nam się razem wiele razy podziwiać podwodny świat.

human photo

Lidia Izabela

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Razem ze swoją klasą uczęszczamy na lekcje pływania. Zajęcia dostosowane do możliwości dzieci, co jest ważne ponieważ w grupie znajdują się również dzieci z niepełnosprawnościami. Jako nauczycielki biorące z dziećmi udział w zajęciach w wodzie dostajemy również wskazówki, by wesprzeć grupę podczas zajęć z pływania.

human photo

Monika Nowak