Blogi Aqua Agi

Wyślij nam wiadomość przez formularz by uzyskać więcej informacji. Skontaktuj się z nami już teraz i już niedługo otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

Piękna wyprawa na Cypr

Kaliméra, czyli krótkie posumowanie naszej wspólnej przygody na Cyprze…

Naszą podróż rozpoczęliśmy w środku nocy docierając o wschodzie słońca na lotnisko w Warszawie...

Wakacyjny kurs płetwonurkowy dla młodzieży

Płetwonurek Młodzieżowy w federacji CMAS - stopnie - brązowy, srebrny, złoty, lub Junior OWD. Są to zajęcia dla dzieci ukończyły 8 lat. Celem szkolenia jest zdobywanie umiejętności nurkowych, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa własnego i innych. Podczas spotkań nurkowych uczestnicy szkolenia pracuje w pełnym sprzętem oddechowym, samodzielnie regulują swoją pływalność, poruszają się pod wodą i radzą sobie z podstawowymi problemami. Szkolenie kończy się egzaminem, którego zdanie nadaje uprawnienia do nurkowania na głębokość do 6 metrów w towarzystwie instruktora, rodzica lub prawnego opiekuna.

Do naszych szeregów dołącza kolejna młodzież ciekawa wiedzy teoretycznej i praktycznej. Trenują wytrwale ze sprzętem oraz nawiązują pozytywne relacje. Wykonują kolejno polecenia by zapewnić sobie i partnerowi nurkowemu bezpieczeństwo. Oczywiście jest też czas na wodne zabawy, bo po pracy każdemu potrzebny jest relaks.

Syrenkowy świat dla wszystkich ...

Dzisiejszą niedzielę spędziliśmy w Plenerowym Centrum Rozrywki. Dzieliliśmy się naszą pasją do Mermaidingu - pływania w syrenich ogonach

Każda osoba, ta mała i duża miała możliwość wzięcia udziału w pamiątkowej sesji zdjęciowej, a także sprawdzenia swoich sił w wodzie (zajęcia prowadzone przez doświadczoną certyfikowaną kadrę :)

Zawsze cieszy nas widok rodzeństwa, mam z córkami oraz odważnych tatusiów, którzy znajdują w sobie chęć spełnienia dziecięcych marzeń związanych z podwodnym światem, syrenami i trytonami. ♥️

Co również jest dla nas ważne, dzięki dniom takim jak dziś, zarażeni pozytywną energią wracacie i bierzecie udział w innych wydarzeniach, takich jak półkolonie syrenkowe oraz zajęcia regularne Mermaid dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia wkrótce... na toruńskich basenach gdzie prowadzimy regularne zajęcia basen Aqua Toruń, Mini aquapark ul Hallera, oraz na basenie Olender w Małej Nieszawce.