basen
lata
lata

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów i profesjonalistów, którzy od wielu lat z pasją dzielą się miłością do nurkowania oraz fascynującym światem podwodnym. Aqua Aga narodziła się z marzeń o odkrywaniu tajemniczych głębin oceanów i dzielenia się tą pasją z innymi. Od pierwszego dnia naszej działalności, naszym celem jest dostarczanie wyjątkowych doświadczeń związanych z nurkowaniem z butlą, niezależnie od poziomu doświadczenia nurka.

checkmark100+ zorganizowanych obozów
checkmarkWłasny sprzęt nurkowy
checkmarkSetki zadowolonych nurków
checkmarkProfesjonalni instruktorzy

Nasze atuty

Doświadczenie

Jako pasjonaci nurkowania i certyfikowani instruktorzy, posiadamy na koncie tysiące zanurzeń i godzin pod wodą. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom zapewniamy uczestnikom bezpieczne i niezapomniane przygody w podwodnym świecie.

Zaufanie

Aqua Aga w świecie nurkowania cieszy się niezwykłym uznaniem oraz zaufaniem. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz świetną zabawę w jednym. Pozytywne opinie od naszych zadowolonych nurków to dowód na profesjonalne podejście i pasję do nurkowania.

Świetna zabawa

Nasze kursy nurkowania i obozy to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności, ale także tworzenie niezapomnianych wspomnień. Nasze zajęcia pełne są uśmiechu, radości i pozytywnej energii, co sprawia, że nauka nurkowania jest bezpieczna i przyjemna.

Filmy z naszych wyjazdów

Tu możesz zerknąć, na wspomnienia z naszych wyjazdów. Po więcej filmów zapraszamy na nasz kanał na YouTubie - Centrum Nurkowe Aqua Aga.

Obozy nurkowe

25.11.2022

Jordan Tank Hercules

28.07.2023

Nurkowanie na Malcie

10.10.2017